Sprawdź moje propozycje wycieczek, ciekawe miejsca oraz atrakcje turystyczne dla rodzin z dziećmi

Obóz Kogis: gitarowy motyw przewodni jest popularny

Obóz Kogis: gitarowy motyw przewodni jest popularny

Decyzje na tej płaszczyźnie nie mogą być podejmowane lekkomyślnie. Jeśli np. Twój syn zaczyna interesować się tym instrumentem, to wakacyjny gitarowy obóz Kogis bardzo mu się przyda. W końcu to szansa, by wypocząć i przede wszystkim nauczyć się czegoś nowego. Takie kolonie są coraz popularniejsze. W 2023 roku będzie tak samo. Dorosłym zależy na tym, aby pociechy nie tylko wyjechały nad morze lub jezioro, ale również na tym, by przy okazji się czegoś nauczyły…

Coraz więcej osób chce grać na gitarze

I nie ma w tym nic dziwnego. To bardzo popularny instrument. Niektórzy grają na nim sami dla siebie lub ewentualnie dla najbliższych członków familii. Inni np. wykorzystują swoje kwalifikacje i wraz z kolegami zakładają zespół muzyczny itp. Motywacje są różne. Osoby zainteresowane takim zagadnieniem, jak obozy gitarowe, powinny wejść na kogis.pl. Dlaczego? Każdy gitarowy obóz Kogis cechuje się m.in. bardzo bogatym programem. Dodatkowo dzieci w czasie takich wypadów turystycznych mogą nauczyć się nie tylko podstaw lub bardziej zaawansowanych rzeczy. Super jest to, że gra na tym instrumencie rozwija tak naprawdę na rozmaitych płaszczyznach. M.in. pod kątem dokładności, koncentracji, czy samodyscypliny.

Czego uczą się osoby początkujące?

Oferta Kogis jest bardzo uniwersalna. Na stronie kogis.pl możesz np. wybrać gitarowy obóz Kogis pod kątem miejscowości. Aktualnie do dyspozycji są dwie opcje. To Kazimierz Dolny lub Czaplinek. Nie ma przeszkód, aby zapisać pociechy do odpowiedniej grupy wiekowej. Poza tym kursanci są dzieleni pod względem swoich umiejętności. Czego uczą się osoby początkujące? Jak zostanie wybrany gitarowy obóz Kogis, to rodzice, jak i dzieci mogą być pewne, że to nie będzie czas stracony. Warto zaznaczyć, że pociechy poznają teorię, a potem uczą się m.in. akordów. Tak samo, jak strojenia gitary. Są to podstawy, aczkolwiek niezbędne, by można było potem iść dalej. Warto zaznaczyć, że gitarowy obóz Kogis jest prowadzony przez wykwalifikowanych instruktorów. Dodatkowo grupy są stosunkowo małe. A dzięki temu proces zdobywania kwalifikacji odbywa się o wiele szybciej i sprawniej. Bardzo ważne jest to, jak dbać o instrument oraz jak prawidłowo używać go w praktyce itp. Tego wszystkiego uczy zaś gitarowy obóz Kogis. Co jeszcze jest kluczowe? Chcesz się o tym przekonać? W takim razie warto wejść na https://www.kogis.pl/rodzaje-obozow/gitarowe/ i zapoznać się ze znajdującym się tam artykułem.

Czego uczą się dzieci, które już miały styczność z gitarą?

Tutaj chodzi o bardziej zaawansowane kwestie. M.in. gitarowy obóz Kogis to szansa na to, by poznać rozmaite techniki. Dzięki temu dana osoba będzie mogła żonglować swoimi umiejętnościami w czasie gry. Instruktorzy uczą np. takich zagadnień, jak fingering, tapping oraz kostkowanie. Poza tym bardziej zaawansowane osoby uczą się grać na gitarach największe klasyki. Polskie oraz zagraniczne. Co ważne, potem kursanci mogą pochwalić się swoimi umiejętnościami w czasie mini koncertu. Więcej na ten temat znajdziesz zaś na stronie kogis.pl.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.